Otvaranje računarskih kabineta ETŠ

Kompanija CRH Srbija donirala je ovoj školi 32 kompjutera i potrebnu tehničku opremu. Edukaciju učenika treba gledati kao investiciju a ne kao trošak, poručuju iz ove kompanije i navode da će nastaviti da promovišu razvoj obrazovanja u našoj zajednici. -Edukaciju učenika je potrebno tretirati kao investiciju, a ne kao trošak. Posebno u modernom vremenu, kada samo uz pomoć tehnologije možemo mladima omogućiti da rešavaju izazovne zadatke na taj način, da vežbaju naučenu teoriju na složenim poslovnim simulacijama, kao i da stvore sliku kako firme funkcionišu u današnje vreme. Tehnologija se razvija svakog dana, i u skladu sa tim je neophodno da se obezbedi adekvatna oprema za škole u cilju kvalitetnog obrazovanja sa najvišim standardima, rekao je generalni direktor CRH Frederik Obe. CRH kompanija projektima društveno odgovornog poslovanja već godinama promoviše razvoj obrazovanja u lokalnoj zajednici. Pored Frederic Obea, otvaranju kabineta pristvovao je predsednik opštine Saša Paunović, direktorka škole Dušica Ljubenović i predstavnici škole. Igor Perić, Nemanja Ilić ©RTV Kanal M jun 2017.